Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Comisia de disciplina
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Comisia de disciplina

Comisia de disciplina a dat verdictul pe loc.
A anunțat angajatul ca este concediat la sfârșitul întrevederii . Este legal.?
Daca nu ce ar trebui sa fac?

Daca nu ati mai deschide alt topic si ati fi citit notificarea primita de la primul topic ati fi citit raspunsul primit...
Comisia nu va poate concedia, ea poate doar sa propuna angajatorului asta si el sa decida...
Sunteti functionar public, personal contractual sau lucrati in mediul privat?