Forum Discuţii juridice Executare silită Contestatie la executare-dosar aflat pe rol la ...
Discuție deschisă în Executare silită

Contestatie la executare-dosar aflat pe rol la Judecatorie

CUM SE POATE ADMITE O CONTESTATIE LA EXECUTARE ...? SUNT FILIP GHEORGHE CONTESTATOR IN PROCES CU BIROUL EXECUTORI JUDECATORESTI -PAVALOIU GEORGETA SI INTIMAT FILIP MARIN PENTRU FOND IN DOSAR 2300/311/2009 LA JUDECATORIA SLATINA -OLT! CU STIMA SI RESPECT, ASTEPT RASPUNSUL DVS.
nu putem vedea dosarul, dati-ne cateva detalii!

:offtopic: interventie moderator

Buna seara user FILIP GHEORGHE
Va rugam frumos sa nu mai utilizati in tema dvs. pusa in discutie nume si identitati ale persoanelor, precum si scrisul cu litere de tipar, deoarece regulamentul acestui Forum interzice acest fapt.
Conform Regulamentului, in Forum se discuta ideea si nu persoana iar scrisul cu litere mari, echivaleaza cu a tipa.
Exista functia de editare a mesajului dvs., astfel ca va puteti edita mesajul in sensul celor aratate mai sus.
Va multumim anticipat pentru intelegere :)
Se poate admite daca instanta o va considera intemeiata. Depinde de fundamentarea in drept a contestatiei, de respectarea termenelor procedurale s.a.m.d.
Ce contestati si de ce?