Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Preluare Start-up
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Preluare Start-up

Buna ziua,
Vreau sa "cumpar" un Start-up cu o fabrica de procesare a deseurilor agricole. (peleti si bricheti)
Am cateva intrebari:
Ce trebuie verificat, in prima faza, la preluarea societatii?
Ce inseamna "angajati, persoane defavorizate"?
Dupa preluarea srl-ului, de mai pot accesa alte fonduri nerambursabile?
MihaiDG, utilizator