Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Contract de concesionare PFA - contract de colaborare
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Contract de concesionare PFA - contract de colaborare

Buna ziua, un PFA are incheiat un contract de concesionare pentru un spatiu cu destinatia cabinet prestari servicii medicale. Se poate ca acel PFA care are contractul de concesionare spatiu sa incheie un contract de colaborare cu un PFA, PFI, SRL avand locul de desfasurare in spatiul respectiv, dar desfasurand acelasi obiect de activitate?
george-neagu, moderator
Buna ziua. Intrebarea este foarte generala pentru o speta particulara. Ar trebui analizat contractul de concesionare spatiu, in primul rand. Exista prevederi in acest sens? Puteti sa ma contactati in privat pentru discutii detaliate. O zi buna.