Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... De ce nu-mi apare postarea ?
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

De ce nu-mi apare postarea ?

Buna ziua,
Am adresat o intrebare in 2 sau 3 sectiuni diferite,am incercat de vreo 6,7 ori si nu-mi apare in niciuna din sectiunile postate,am intrat si in contul meu la intrebari,raspunsuri ,nimic.Este un text destul de lung,aveti un numar limitat de caractere care se pot posta?acesta sa fie motivul?daca da,imi puteti spuhne va rog numarul maxim de caractere acceptat?!
aveti chiar doua subiecte postate, adica unul dublat.. unul in 11 si altul in 12 iunie.
www.avocatnet.ro/forum/discu...

gi-jane2, moderator