Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe ...
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe forum si ...

Buna seara, incerc de o ora sa postez o intrebare pe forum si nu reusesc, nu imi apare nimic dupa apasarea butonului "Intreaba comunitatea". Mi-ati putea spune unde gresesc? Multumesc!
aici ai reusit, bravo
Da, probabil e limita de caractere, altfel nu inteleg de ce aici ma lasa si dincolo nu.
unde dincolo, si aici e tot forum, pune link
Am rezolvat, rog pe cei de la tehnic sa stearga sesizarea. Multumesc!
Buna @Geko17
Intampin aceeasi problema ca tine, intentionez sa postez un topic nou in sectiunea Drept Civil si desi in trecut am facut-o de mai multe ori cu succes, acum nu gasesc rubrica care sa conduca la postarea topicului nou acea suctiune.

A aparut un buton -care pare nou- in coltul stanga sus, "Pune o intrebare", sub iconul clopotel de alerte, Acolo este locul din care poti deschide topic nou? Nu pare calea cea buna de a-l directiona spre o sectiune anume, Nu cred ca asta foloseam in trecut, odata postat mesajul, nu apare nimic si nici nu primesc mesaj de respingere moderatori.
Am putut comenta la alte sectiuni, doar deschidere topic nou creeaza probleme

Multumesc celor care ma pot ajuta, ar fi trebuit sa fie intuitiv, dar vad ca si altii bajbaie.

MAYA2, utilizator