Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Model informare reprezentanti salariati cu privire la ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Model informare reprezentanti salariati cu privire la modificare asociati

Buna ziua,

Ma puteti ajuta cu un model de informare a reprezentantilor salariatilor cu privire la modificarea a asociatilor din cadrul asociatului unic? Este o procedura anume in acest sens, ceva similar negocierii unui contract colectiv de munca ? Multumesc frumos!
Este o simpla notificare prin care le aduceti la cunostinta ca incepand cu data de .... s-a modificat numarul de asociati ai societatii ,astfel:
Asociati ai SC ....... sunt :.......
Multumesc frumos!