Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Acte necesare functionare centru supraveghere si ...
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Acte necesare functionare centru supraveghere si suport invatamant copii

As dori ca la parterul casei in care locuiesc sa infiintez un after school (suprafata aproximativa 48 mp) si as avea nevoie sa stiu ce avize , acorduri si autorizatii am nevoie ca sa pot desfasura aceasta activitate. Multumesc,
george-neagu, moderator
Vedeti daca va ajuta acest link
[ link extern ]