Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Expertiză extrajudiciară mobilier
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Expertiză extrajudiciară mobilier

Cum pot găsi un expert judiciar care să îmi întocmească o expertiză tehnică la un mobilier? Am căutat în lista publicată de MJ și nu am găsit pe acest domeniu.
Buna ziua
Rugati instanta sa va indice.
Judecatorii au liste complete.
Daca nu, mergeti la biroul de expertize judiciare si ei va pot da o lista
Pentru expertize extrajudiciare gasiti experti pe internet. Cautati: expert judiciar/ extrajudiciar pentru expertiza tehnica a unui mobilier.
Puteti cauta aici: [ link extern ]