Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Avocat B-BV
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Avocat B-BV

Buna ziua, sunt din Bucuresti si caut un avocat care sa ma reprezinte intr-o situatie de drept civil , pe raza judetului Brasov !
Daca este posibila o relatie pe termen nedeterminat, pentru ca detin o serie de proprietati si implicit cateva probleme , pe care nu le pot expune aici deoarece nu stiu cum sa formulez corect intrebarea !

Multumesc frumos !
Buna ziua,

Puteti lua legatura cu oricare din avocatii inscrisi pe forum si va va indruma corespunzator dupa detalierea situatiei dvs.
Cu stima,
Av. Madalina Pascu

gi-jane2, moderator
Alegeți un reprezentant convențional de pe site, studiați profilurile și contractați serviciile avocatului care se mulează așteptărilor dvs!

gi-jane2, moderator
Parerea mea e sa cautati recomandari... nu asa, la intamplare. Oricum, nu intrebarea e importanta, ci problemele, pentru ca exista unii avocati specializati pe diferite domenii si daca ei nu stiu in ce domeniu se incadreaza problema dv., e dificil sa stabileasca o potentiala colaborare.
Buna seara. Problemele sunt mai complexe. De la drepturi de proprietate, pana la tulburare de proprietate ! De aceea am apelat la acest forum. Orice sugestie, recomandare e binevenita. Personal, nu am fost nevoit sa apelez la un avocat pana acum de aceea nu cunosc procedura ! Asadar, daca exista un avocat care sa colaboreze cu un bucurestean pentru problemele aparute in Brasov, ar fi minunat!
Va multumesc frumos.

Madalina Pascu a scris:

Buna ziua,

Puteti lua legatura cu oricare din avocatii inscrisi pe forum si va va indruma corespunzator dupa detalierea situatiei dvs.
Cu stima,
Av. Madalina Pascu