Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua,
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua,

Sunt gravidă cu o intreprindere individuala cu venit foarte mic,am fost la CAS si nu au vrut sa ma ia in evidență spunând ca legea s-a schimbat, vă rog mult daca mă puteti lamuri si pe mine cine are dreptate, pt.ca din notificarea care mi-au trimis ei reiese ca am dreptul!Vă mulțumesc!
Mulțumesc pt raspuns!