Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Calcul decizie pensionare corect?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Calcul decizie pensionare corect?

Mi s-a emis o decizie de pensionare care insumeaza un stagiu de cotizare mai mic decat cel din decizia precedenta. Este corect?
delia1988, utilizator
Daca acest lucru nu a condus la diminuarea punctajului mediu anual inseamna ca totul este in regula.