Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Contestare decizie pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Contestare decizie pensionare

Buna ziua,un avocat in Constanta ptr deschiderea unui proces cu Casa de pensii Constanța îmi poate recomanda cineva?Va mulțumesc.
Contestatia se adreseaza direct tribunalului d-voastra de domiciliu.
V-am dat un link in alta parte.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]