avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 211 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Contestare decizie pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Contestare decizie pensionare

Buna ziua,un avocat in Constanta ptr deschiderea unui proces cu Casa de pensii Constanța îmi poate recomanda cineva?Va mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:18, 15 Septembrie 2019
Contestatia se adreseaza direct tribunalului d-voastra de domiciliu.
V-am dat un link in alta parte.
In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...

sau alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat specializat asociatii proprietari - ansambluri rezidentiale andreibkn andreibkn Buna seara, Imi puteti recomanda un avocat specializat pe Asociatii Proprietari - Ansambluri rezidentiale? Avem aceasta speta ... (vezi toată discuția)
Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale o recomandare ... sherimman sherimman Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O RECOMANDARE DE avocat ? Multumesc (vezi toată discuția)
Avocati specializati cedo Kardu Kardu Buna ziua, va rog sa imi recomandati avocati foarte pregatiti si cu rezultate foarte bune( procese castigate) la CEDO.Mi- am facut o idee, dar as vrea si alte ... (vezi toată discuția)