Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O RECOMANDARE ...

Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O RECOMANDARE DE avocat ?
Multumesc
Buna ziua, nu se pot face recomandari pe forum. Puteti contacta un avocat inscris pe forum la libera dvs alegere.
În primul rand alegeți pe cineva din zona dvs dacă se poate recomandat de rude,prieteni etc.Daca nu cunoașteți puteți alege de pe forum în funcție de diverse criterii,răspunsuri oferite ,etc

In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...
sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc