avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 507 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O RECOMANDARE ...

Recuperare prejudiciu , daune materiale si morale O RECOMANDARE DE avocat ?
Multumesc
Cel mai recent răspuns: sherimman , utilizator 21:45, 19 Septembrie 2022
Buna ziua, nu se pot face recomandari pe forum. Puteti contacta un avocat inscris pe forum la libera dvs alegere.
În primul rand alegeți pe cineva din zona dvs dacă se poate recomandat de rude,prieteni etc.Daca nu cunoașteți puteți alege de pe forum în funcție de diverse criterii,răspunsuri oferite ,etc

In forum nu se fac recomandari.

Puteti alege dvs un avocat din lista consultantilor inscrisi pe Forum
www.avocatnet.ro/Avocat-din-...
sau

alegeti din tabloul avocatilor din Romania aflat pe site-ul Uniunii Naționale a Barourilor din România
[ link extern ]
Ultima modificare: Luni, 19 Septembrie 2022
Cornel Vasile, Consilier juridic
Multumesc

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am nevoie de un avocat, cum îl aleg? bună ziua, am nevoie de ... btraian btraian Am nevoie de un avocat, cum îl aleg? Bună ziua, am nevoie de un avocat și nu știu cum îl aleg de aici. Cum îl abordez? Cum se poate discuta, doar la ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in ... Arcadiavegas Arcadiavegas Buna ziua, as dori sa imi recomandati un avocat specializat in dreptul muncii - este vorba despre discriminare pe criterii de virsta, multumesc. (vezi toată discuția)
Avocat specializat asociatii proprietari - ansambluri rezidentiale andreibkn andreibkn Buna seara, Imi puteti recomanda un avocat specializat pe Asociatii Proprietari - Ansambluri rezidentiale? Avem aceasta speta ... (vezi toată discuția)