Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Remunerare Administrator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Remunerare Administrator

Rog lamuriri pentru urmatoarea speta:
Administrator remunerat in baza unei hotarari CA, fara contract individual de munca.
La calculul impozitului are dreptul la deduceri (deducere de baza, deducere suplimentara, pensie facultativa)?

Multumesc anticipat!
Acele deduceri se aplica numai celor care au c.i.m.