Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Cumparare directa SICAP
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Cumparare directa SICAP

Am trimis o oferta de servicii a caror valoare estimata era de peste 125.000ron.
Vi se pare corecta atitudinea partii contractante de a refuza publicarea in SICAP a valorii si ofertantului castigator?
Am dreptul de a cere copie dupa procesul verbal de selectie si de a afla suma pentru care a fost atribuit contractul? Am suspiciunea ca ceva nu este in regula acolo.
Chiar daca nu reusesc nimic, macar sa nu ne ia de prosti.
PS: as avea nevoie de o referire la lege si articol prin care pot sa-i oblig sa ma informeze.
dragos bolohan, utilizator
Mulțumesc pentru ... vizualizări. Dacă reușesc să aflu informațiile respective, vă anunț cum am făcut.