Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna ziua.Am avut o poprire pe conturi iar firma la care lucrez a virat banii lunar către executor iar in luna august s.a terminat de achitat însă dna executor se pare ca "A uitat "sa trimita către banca adresa de încheiere a executarii si mi.a fost reținută din contul bancar o sumă destul de mare.Ce pot face in acest caz pt ca ,cu siguranță voi fi in pierdere.Multumesc
Faceți o sesizare scrisă către executorul judecătoresc, prin care cereți lămuriri. Este posibil sa va mai adauge penalizări pe fiecare zi de întârziere.