Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Divort

Acte necesare pentu dosar divort, Ce probe sunt acceptate?
Buna ziua,
Cerere, copii de pe C.I.-ul reclamantului si, eventual, al paratului, certificat de casatorie in copie si original, copii de pe certificatele de nastere ale copiilor (daca exista si sunt minori).
Proba cu inscrisuri, martori, eventuale transcripturi de pe convorbiri si SMS-uri, fotografii, interogatorii, etc.