Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu gasesc!?!
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu gasesc!?!

Buna seara,
Unde gasesc categoria din forum "Legislatia europeana, CEDO, UE, proceduri europene"? Cum o deschid?
Va precizez ca pe forumul meu din Avocatnet.ro, la categoria forum - discutii juridice - sunt 30 de categorii de forumuri,, incepand cu "Drept civil - mosteniri..." si sfarsind cu "Impozite taxe si ...", numai cea mentionata mai sus nu exista!
Va rog sa ma ajutati!
Va multumesc anticipat!
procesomanul, utilizator