avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 285 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Nu gasesc!?!
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Nu gasesc!?!

Buna seara,
Unde gasesc categoria din forum "Legislatia europeana, CEDO, UE, proceduri europene"? Cum o deschid?
Va precizez ca pe forumul meu din Avocatnet.ro, la categoria forum - discutii juridice - sunt 30 de categorii de forumuri,, incepand cu "Drept civil - mosteniri..." si sfarsind cu "Impozite taxe si ...", numai cea mentionata mai sus nu exista!
Va rog sa ma ajutati!
Va multumesc anticipat!
Ultima modificare: Miercuri, 23 Octombrie 2019
procesomanul, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 19:28, 23 Octombrie 2019

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Un forum mai bun marfan marfan am ales categoria asta pt a posta doar pt ca e ultima si pt ca, pe alte forumuri, ultima categorie e ceva de genul \"Sugestii si reclamatii despre forum\". Cum ... (vezi toată discuția)
Propunere categorie noua in forum Zeno Daniel Sustac Zeno Daniel Sustac Propun deschiderea unei categorii principale in forum intitulata CEDO. Este de actualitate si prezinta un interes deosebit. (vezi toată discuția)
Succesiune in franta mariaba mariaba In februarie 2009 am fost informata de un notar din Franta ca sunt inclusa in testamentul unui francez (prieten de familie decedat in oct 2008) cu o suma de ... (vezi toată discuția)