avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 245 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Datorii ANAF
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Datorii ANAF

Bună ziua mă interesează un site unde pot să intru să văd ce datorii am către ANAF cu CNP , deoarece nu am cont ! Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Gab1986 , utilizator 14:50, 8 Octombrie 2020
Vreau să știu cum verifici că nu ai datori eu nu am făcut nimic nici un inprumut
Ultima modificare: Marți, 19 Noiembrie 2019
Stan marian88, utilizator
Mai sus este un link unde va puteti crea cont la ANAF, si puteti verifica acolo ce datorii aveti.
BIU"
Vreau sa stiu ce datorii am la Anaf

Alte discuții în legătură

Norme de venit 2013 braila ciprianbr ciprianbr buna ziua vreau sa deschid un ii pe cod caen 9511/9512 pe oricare judetz intru galati, constanta, cluj, am o suma intre 10000-12000 pe braila, judet ... (vezi toată discuția)
Verificare contributii ivanvintilica ivanvintilica Pentru Spatiul Privat Virtual am urmat toti pasii,am primit numarul de inregistrare ,dar nu am ajuns la ANAF in 10 zile.Ce trebuie sa fac acum? (vezi toată discuția)
Buna seara cum pot verifica daca o firma are datorii ? camora camora as dori sa am o colaborare cu o firma dar nu stiu daca pot avea incredere in dansi va multumesc mult:( (vezi toată discuția)