Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Datorii ANAF
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Datorii ANAF

Bună ziua mă interesează un site unde pot să intru să văd ce datorii am către ANAF cu CNP , deoarece nu am cont ! Mulțumesc
Vreau să știu cum verifici că nu ai datori eu nu am făcut nimic nici un inprumut
Stan marian88, utilizator
Mai sus este un link unde va puteti crea cont la ANAF, si puteti verifica acolo ce datorii aveti.
BIU"
Vreau sa stiu ce datorii am la Anaf