avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 209 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Limita maxima ore tura noapte
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Limita maxima ore tura noapte

Buna ziua. Care este limita maxima a numarului de ore de noapte pe care un angajat le poate lucra, iar angajatul le poate remunera, intr-o luna ? Multumesc anticipat.

Alte discuții în legătură

Buna ziua ,am o problema la locul de munca si anume aceea ca ... AnaBF AnaBF Buna ziua ,am o problema la locul de munca si anume aceea ca desi lucrez 12 ore sunt platita doar 11 ore ,iar din aceasta cauza nu imi efectuez nici norma ... (vezi toată discuția)
Ore de noapte AnnaMaria_ru AnnaMaria_ru Buna ziua! am doua intrebari la care caut raspuns......prima: cum se face pontajul la persoanele care lucreaza doar de noapte? adica nu au lucru ziua absolut ... (vezi toată discuția)
Ore suplimentare eavyy eavyy Buna ziua, As vrea sa stiu ce pot face concret in cazul in care,fiind angajata de 10 luni la o firma de paza,am un program de 16 ore pe zi,doua zile ... (vezi toată discuția)