Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Inmatriculare autoturism
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Inmatriculare autoturism

Buna ziua,
Se poate inmatricula un autoturism pe adresa de resedinta? Ma refer la viza de flotant.
Multumesc.
Buna ziua,
Din ce cunosc...va trebuie acordul scris al proprietarului unde stati cu flotant.