Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Recuperare anii lucrati
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Recuperare anii lucrati

Buna ziua. Cum pot obtine o adeverinta din care sa rezulte ca am lucrat in Italia pe perioada 2001-2011 si am contribuit la plata pensiei?
Adresati-va INPS - Istituto Nazionale Previdenza Sociale din Italia
[ link extern ]