Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Împărțire bunuri
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Împărțire bunuri

Buna ziua, in urna unei dispute cu fostul meu partener de viata(concubin) am plecat de acasa impreuna cu cei 2 copii ce ii avem impreuna, ulterior l-am sunat cerându -i haine pentru copii si haine pentru mine. Acesta pe un ton foarte răspicat mi-a spus că nu imi da absolut nimic. Intrebarea mea e..... ce pot face, cum pot face sa imi iau lucrurile de acolo?
Buna ziua,
Daca nu va intelegeti civilizat atunci va trebui sa apelati la instanta.
Solicitati ajutorul unui avocat.