Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... fise de post
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

fise de post

dc un angajat este mutat de la un post de lucru la altul ( este angajat ca sudor , are autorizatie , si lucreaza temporar ca manipulat marfuri, 2 saptamanii ) , poate avea 2 fise de post fara a i se schimba incadrarea prin act aditional , el revenind la postul de sudor
Nu poate avea doua fise de post , ci doar una singura aferenta functiei mentionata in c.i.m.