Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cerere copie proba video dosar penal
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Cerere copie proba video dosar penal

Pot cere procurorului o copie dupa proba video atasata la un dosar de cercetare penala dupa solutionarea dosarului, sau este prea tarziu?
Cam cat costa o astfel de copie? E vorba de o intregistrare de 30 minute in format DVD, facuta de o institutie a statului.
sierra, utilizator