avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 302 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Perioada inscriere liceu
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Perioada inscriere liceu

Buna ziua,
Care este articolul de lege in care se specifica perioada posibila de inscriere la liceu ?
Multumesc!
Ultima modificare: Luni, 20 Ianuarie 2020
M0t0, utilizator

Alte discuții în legătură

Copil de cadru militar declarat neadmis la liceul militar, după etapa de departajare a mediilor finale a candidaţiolor declaraţi admişi la celelalte etape printre. ContSters160566 ContSters160566 Bună seara. Am o problemă puţin mai complicată cred... şi anume: Anul trecut, fiul meu, copil de cadru militar în activitate, s-a decis să se ... (vezi toată discuția)
Cum sa transfer copilul de la școală la alta când inspectoratul ... Nanariam Nanariam Cum sa transfer copilul de la școală la alta când inspectoratul îmi pune bețe în roate??? iar articolul 155 ultimul punct spune clar... Ca se poate.... (vezi toată discuția)
Bună ziua am văzut discuții în legătură cu nota scăzută ... GrigorescuVasilica 1981 GrigorescuVasilica 1981 Bună ziua Am văzut discuții în legătură cu nota scăzută la purtare și înscrierea în școlile de politie M.A.I S a putut obține de cineva o ... (vezi toată discuția)