Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Tema licenta- creditare , tendinte in creditare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Tema licenta- creditare , tendinte in creditare

Lucrez la tema de licenta ,si am nevoie de cateva informatii ,pe care nu le gasesc in totalitate pe internet.
Mai exact ,e vorba de articole economice....ce ar suna ,cam in modul urmator:
Creditarea societatilor comerciale-evolutie si tendinte prin prisma crizei economice(o evaluare a evolutiei nr de credite in perioada de criza).
Daca ma puteti ajuta cu cateva articole ,mi-ati fi de mare folos:rolleyes:
Multumesc mult de tot!
Trec la studiat!:):):):):)