avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 402 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Tema licenta- creditare , tendinte in creditare
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Tema licenta- creditare , tendinte in creditare

Lucrez la tema de licenta ,si am nevoie de cateva informatii ,pe care nu le gasesc in totalitate pe internet.
Mai exact ,e vorba de articole economice....ce ar suna ,cam in modul urmator:
Creditarea societatilor comerciale-evolutie si tendinte prin prisma crizei economice(o evaluare a evolutiei nr de credite in perioada de criza).
Daca ma puteti ajuta cu cateva articole ,mi-ati fi de mare folos:rolleyes:
Cel mai recent răspuns: m0xy88 , utilizator 20:18, 8 Decembrie 2009
Multumesc mult de tot!
Trec la studiat!:):):):):)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am nevoie de niste informatii sica90 sica90 Buna seara!Am si eu o problema mai mica sau mai mare.Mi-am ales cam gresit indrumatorul de licenta,am crezut ca va fi bine,avand in vedere ca este \"sefa ... (vezi toată discuția)
Lucrare de licenta - drept international public iulia_is iulia_is Cine ma poate ajuta cu informatii referitoare la o tema de licenta si anume: \\\"Noi principii fundamentale ale dreptului international public ... (vezi toată discuția)
Executarea silita in reglementarea noului cod de procedura civila Ramona88 Ramona88 Sunt studenta la drept si am ca tema de licenta ,,Executarea silita in reglementarea Noului Cod de Procedura Civila. E o tema destul de ambitioasa, deoarece ... (vezi toată discuția)