Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... Construcție casă
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

Construcție casă

Vreau sa încep o construcție de casă nouă la țară sunt obligat prin lege sa am un șef de șantier, de la primărie mi-au spus că sunt obligat, va mulțumesc
``diriginte de santier``, este obligatoriu astfel nu o sa va receptioneze casa cand e gata.