Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Inregistrare in SPV
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Inregistrare in SPV

Buna, daca sunt deja inregistrata in SPV cu certificat digital pentru o entitate juridica, este nevoie sa ma inregistrez de fiecare data cand preiau o firma noua ca si contabil ?dar pentru PFA?
george-neagu, moderator
Buna ziua,

Pentru a declara pentru alte firme e necesara procura notariala +d150 de fiecare data.

[ link extern ] /