avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 555 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MODEL CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA - DIRECTOR GENERAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MODEL CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA - DIRECTOR GENERAL

Buna seara,

Rog a ma ajuta cu un model de contract individual de munca COMPLETAT pentru functia de Director General, plus Fisa Postului. Am gasit pe net mai multe modele de CIM si tot sunt nemultumit de ele.

Cu multumiri!
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 13:10, 9 Februarie 2020

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contract de munca pantial pantial Buna seara! doresc sa angajez o persoana ca vanzator ,cu -contract de munca cu timp partial- ,exista un formular tipizat la sau il intocmeste angajatorul? ... (vezi toată discuția)
Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori performanta ... daliborca.nicolin daliborca.nicolin Imi puteti trimite va rog cateva modele de indicatori performanta pentru mai multe functii: inginer mecanic, manager produs,tehnician mecanic,mecanic masini ... (vezi toată discuția)
Fisa postului pentru consilierul personal al primarului dorela dorela Buna seara, Poate cineva sa ma indrume cum as putea sa intocmesc fisa postului ptr consilierul prsonal al primarului? Am cauta pe net dar nu prea gasesc ... (vezi toată discuția)