Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... MODEL CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA - DIRECTOR GENERAL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

MODEL CONTRACT INDIVIDUAL DE MUNCA - DIRECTOR GENERAL

Buna seara,

Rog a ma ajuta cu un model de contract individual de munca COMPLETAT pentru functia de Director General, plus Fisa Postului. Am gasit pe net mai multe modele de CIM si tot sunt nemultumit de ele.

Cu multumiri!