Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Contract prestari civile institutie publica
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Contract prestari civile institutie publica

Pot incheia ca institutie publica un contract de prestari civile cu o persoana fizica neautorizata pentru realizarea unor lucrari de reparatii ?
In anumite conditii poate face asa ceva.
Care ar fi aceste conditii?