Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... GRAD DE RUDENIE
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

GRAD DE RUDENIE

CE GRAD DE RUDENIE EXISTA INTRE COPILUL MEU SI SOTIA FRATELUI(CUMNATA)
Nu exista niciun grad de rudenie. Doar intre rudele de sange
Multumesc!
Mătușă prin alianță, pentru că-i soția unchiului. Nu-i grad de rudenie de sânge.
Dapix, utilizator