Forum Suport Tehnic Ajutor privind utilizarea ... Acces la legislatie
Discuție deschisă în Ajutor privind utilizarea facilităţilor Avocatnet.ro

Acces la legislatie

As dori sa accesez legislatia actualizata, dar nu gasesc in meniu o cale spre aceasta?! Pentru moment ma intereseaza Ordinul 1798/2007 actualizat la zi (ultima modificare -2017).
Bună ziua,

Nu găsiți în meniu pentru că nu avem secțiune dedicată.
Încercați pe legislatie.just.ro
Multumesc!