Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Teapa pe facebook
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Teapa pe facebook

Buna seara!
Azi mi s-a propus un schimb care consta in o pereche de adidasi + 450RON in schimbul altei perechi de adidasi. I-am trimis banii prin contul bancar, el spunand ca imi trimite prin colet papucii doriti. I-am tot scris si nu imi mai raspunde am doar contul lui bancar, se pare ca datele personale au fost false. Ce pot face?
plangere la politie pentru inselaciune.