Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... forta majora contract scolarizare
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

forta majora contract scolarizare

Buna ziua,
Va rog o lamurire, daca pentru situatia coronavirus se poate invoca forta majora in contractul de scolarizare pentru o gradininta privata; ori parintii vor achita taxa de scolarizare, desi gradinita este oficial inchisa cf masurilor anuntate oficial?
Buna ziua,
Vedeti discutia de mai jos
www.avocatnet.ro/forum/discu...
multumesc!