Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Legea pentru parinti
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Legea pentru parinti

Sunt divorțat copil 10 ani câte zile pot sta acasă ?
Ce bani i-au dacă net iau acum 1600 lei
Am grupa 2 deosebita la servici cum se va opera în cartea de munca condiții normale
Dacă știți concret răspundeți la toate întrebările
Vă mulțumim
1. Puteti sta numai daca celalalt parinte nu solicita acest lucru.

2. Cam 75% din 1600 lei ...

3. In carnetul de munca nu se mai opereaza de la 01.01.2011 ... probabil ca , vi se va trece conditii normale.