Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate proprietar spatiu
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

proprietar spatiu

Buna ziua.guvernul amana plata chiriilor si utilitatilor.eu sunt proprietar de spatiu, pt care primeam chirie si din care traiesc.nu am alt venit.cum ne ajuta pe noi cei care aveam de incasat chiria?
valysa, utilizator
Ce destinație are spațiu de care vorbiți)? Locuință, comercial? ați văzut vreun act normativ din care să reiasă ceea ce afirmați? Până va fi publicat aveți răbdare, în situația dumneavoastră sunt și chiriașii!