avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 587 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... permis de munca-urgent
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

permis de munca-urgent

Buna, dragi colegi!
Imi puteti spune va rog, care sunt pasii pentru obtinerea unui permis de munca? Ce avize trebuie sa obtin si unde sa ma adresez?
Multumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: silone , utilizator 16:53, 28 Iunie 2006
PERMIS DE MUNCA TIP A-H VEZI SITE omfm.ro SECTIUNEA PERMISE DE MUNCA
am citit lg 203 cu privire la permise, insa ma interesa pactic pasii pe care trebuie sa-i urmez... pe la ce usii trebuie sa bat....
Mersi
Inainte de a depune actele pt obtinerea avizului favorabil, trebuie sa depunem actele pentru recunoasterea diplomelor?
Mersi#-o

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Permisul de munca p/u romania anonim anonim vizitati pentru mai multe informatii siteul www.omfm.ro (vezi toată discuția)
Ajutor - acte necesare profesare mediere mireloi mireloi As dori sa stiu acre sunt pasii si procedurile ce trebuiesc urmate pentru a putea deschide un cabinet de mediator?? Va multumesc!! (vezi toată discuția)
Incarcare acte permise de sedere pe portalul igi bettyna bettyna Buna ziua, am angajat de curand un cetatean nepalez ,după ce am obtinut avizul de munca. Acum trebuie să ii fac permis de sedere si nu stiu cum sa procedez ... (vezi toată discuția)