Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... permis de munca-urgent
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

permis de munca-urgent

Buna, dragi colegi!
Imi puteti spune va rog, care sunt pasii pentru obtinerea unui permis de munca? Ce avize trebuie sa obtin si unde sa ma adresez?
Multumesc anticipat.
PERMIS DE MUNCA TIP A-H VEZI SITE omfm.ro SECTIUNEA PERMISE DE MUNCA
am citit lg 203 cu privire la permise, insa ma interesa pactic pasii pe care trebuie sa-i urmez... pe la ce usii trebuie sa bat....
Mersi
Inainte de a depune actele pt obtinerea avizului favorabil, trebuie sa depunem actele pentru recunoasterea diplomelor?
Mersi#-o