Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Efectuare RAR in vedere inmatriculare auto -stare de ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Efectuare RAR in vedere inmatriculare auto -stare de urgenta

Buna ziua . Am achizitionat un autoturism din Olanda si numerele rosii imi expira in data de 14 iunie 2020 . In data de 04,05.2020 sunt programat la controlul RAR in judetul Vrancea, eu fiind domiciliat in judetul Galati . Ma pot prezenta pentru efectuare control RAR data fiind situatia actuala pe baza declaratiei pe proprie raspundere ?
Puteti sa va deplasati sa efectuati verificarea, cu declaratie pe proprie raspundere avand si dovada programarii la RAR