Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate ce inseamna activitati agricole in ordonanta mil
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

ce inseamna activitati agricole in ordonanta mil

buna ziua daca am un mic teren agricol cu o anexa gospodareasca la 15km de domicilu pot sa ma deplasez in timpul ordonantei militare cu specificatia de activitati agricole? detin acte de proprietate pe teren si anrxa agricola cu acte in regula la zi

va multumesc
Buna ziua,
DA, completati declaratia cu aceasta indicatie si mergeti sa va lucrati terenul.
Asta este si sensul acele declaratii.
multumesc