Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Zile libere parinti
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Zile libere parinti

Buna ziua,

Zilele libere acordate parintilor se inregistreaza in Revisal? In D112 vor fi ca zile lucrate sau sub ce forma? Multumesc.
Zilele libere acordate parintilor in baza Legii 19/2020 nu se inregistreaza in REVISAL.