Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Ajutor minimis Start up
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Ajutor minimis Start up

Start up in domeniul consultantei in afaceri, beneficiar de ajutor de minimis in valoare de 30000 Euro. Perioada de implementare a planului de afaceri - iunie 2020. Intrebare: Ce se intampla cu fondurile primite si necheltuite conforrm planului de afaceri pana la data prevazuta? Raman ca economii si pot fi cheltuite ulterior sau se retrag? Multumesc.
annahm11, utilizator