Forum Suport Tehnic Probleme tehnice in functionarea ... Preaviz
Discuție deschisă în Probleme tehnice in functionarea avocatnet.ro

Preaviz

Buna .am o întrebare am primit un preaviz cu data scadentă 23.04.2020 și nu l-am plătit după câte zile se va face deconectarea?
nu mai bine intrebati furnizorul de servicii?
sau cititi contractul incheiat cu acesta?
pentru ca nici nu ne-ati spus cine este si chiar nu avem de unde sa stim.