Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Mi-a venit un gand
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Mi-a venit un gand

Exista posibilitatea ca pe acest site sa se gaseasca agenti oculti ai FISCULUI care sa verifice persoanele care vin aici cu diverse probleme, ca mai apoi sa le identifice dupa ip, urmand ulterior sa-i amendeze sau sa-i puna la diverse plati. ?. Pentru ca intr-adevar oamenii vin aicea cu probleme. Ce parere aveti de acest gand in ceas de seara.
Bună seara,

Autoritățile în general, deci nici inspectorii fiscali, nu au acces la IP-urile userilor. Gândul dumneavoastră poate să plece cum așa cum venit :)

O seară frumoasă.