Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Pot recupera taxele italia
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Pot recupera taxele italia

Bunaziua am lucrat 10 ani hn Italia si eu si sotul meu putem recupera taxele si contributel platite statului italian vrem sa ne retragem hn romhnia avem si copi
miaelaanusca54@gmail.com, utilizator
Buna ziua din italia care este procedura pentru recuperare taxelor multumesc frumos?
Cum pot recupera contribuție plătite la statul italian am lucrat din 2008 până în 2019
Am lucrat 10 ani cu contract Italia pot recupera taxele
Manuela Rășină, administrator
Am lucrat 15 ani in Italia și vreau să recuperez taxele și contribuțiile , pentru că mă retrag în România
Cum pot sa recuperez taxe din italia