avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 682 soluții astăzi
Forum AvocatNet Italia Taxe, impozite si alte probleme de ... Pot recupera taxele italia
Discuție deschisă în Taxe, impozite si alte probleme de afaceri

Pot recupera taxele italia

Bunaziua am lucrat 10 ani hn Italia si eu si sotul meu putem recupera taxele si contributel platite statului italian vrem sa ne retragem hn romhnia avem si copi
Ultima modificare: Marți, 28 Aprilie 2020
miaelaanusca54@gmail.com, utilizator
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 05:58, 30 Ianuarie 2024
Buna ziua din italia care este procedura pentru recuperare taxelor multumesc frumos?
Cum pot recupera contribuție plătite la statul italian am lucrat din 2008 până în 2019
Am lucrat 10 ani cu contract Italia pot recupera taxele
Ultima modificare: Joi, 12 Mai 2022
Manuela Rășină, administrator
Am lucrat 15 ani in Italia și vreau să recuperez taxele și contribuțiile , pentru că mă retrag în România
Cum pot sa recuperez taxe din italia

Alte discuții în legătură

Recuperare contributii sociale italia CSergiu97 CSergiu97 Bună ziua! Am lucrat timp de 1 an si 10 luni pe teritoriul Italiei, cu contract de munca (doua contracte de munca diferite), plătind astfel taxe si ... (vezi toată discuția)
Pot sa recuperez contributiile platite in strainatate? UnDac UnDac Buna ziua, Pe scurt: am lucrat in strainatate si angajatorul a platit statului italian diferite taxe, gen asigurare medicala si pensie. Nu prea mi s-a ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxe italia badoiv badoiv Buna Ziua, Am lucrat pentru mai multe companii din Italia pe vase tip tank chimice si produse petroliere si s-a platit lunar pentru toata aceasta perioada (in ... (vezi toată discuția)