Forum AvocatNet Italia Legislatia muncii si probleme ... Recuperare Contributii Sociale Italia
Discuție deschisă în Legislatia muncii si probleme conexe

Recuperare Contributii Sociale Italia

Bună ziua! Am lucrat timp de 1 an si 10 luni pe teritoriul Italiei, cu contract de munca (doua contracte de munca diferite), plătind astfel taxe si impozite... Cum pot să îmi recuperez contributiile platite statului Italian?
Unde trebuie sa merg, ce trebuie sa fac ? Multumesc anticipat!!!