Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Cumparare vechime pensie anticipata partial
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Cumparare vechime pensie anticipata partial

Se poate cumpara vechime pentru completarea stagiului de cotizare necesar pentru pensia anticipata partial sau este valabil numai la pensia pentru limita de varsta? Va multumesc inca o data.
Doar pentru cea de limita de varsta si numai la viitor.