Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract prestari servicii
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract prestari servicii

Mă interesează un model de contract prestări servicii intre un SRL și un PFA ptr servicii intr-un salon de frumusețe.
Mulțumesc anticipat.
Trimiteţi pe email la adresa avocatpascaru@gmail.com sau pe [ link extern ] /