avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 511 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract prestari servicii
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract prestari servicii

Mă interesează un model de contract prestări servicii intre un SRL și un PFA ptr servicii intr-un salon de frumusețe.
Mulțumesc anticipat.
Cel mai recent răspuns: Avocat Lucia Pascaru , Avocat 13:54, 8 Mai 2020
Trimiteţi pe email la adresa avocatpascaru@gmail.com sau pe [ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Conducatorul institutiei nu aproba cererea de transfer, ce se poate face? Taisa Taisa Buna ziua. Ce se poate face in urma refuzului conducatorului unitatii de a \"dezlega\" un functionar public, doritor de transfer la alta ... (vezi toată discuția)
Plan de redresare necesar acordarii esalonarii la plata a creanteor bugetare manuelle manuelle Buna ziua. Ma puteti ajuta cu un model de plan de redresare financiara? Am nevoie sa-l anexez cererii de esalonare la plata a creantelor bugetare in baza OUG ... (vezi toată discuția)
Proceduri operationale pt compartimentul resurse umane veronicam veronicam Va rog sa-mi trimitetri cateva modele de proceduri operationale pentru compartimentul resurse umane (vezi toată discuția)