Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buletin expirat
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buletin expirat

Bună ziua, am vârsta de 18 ani și din probleme personale, mi am făcut buletin provizoriu, în data de 25 mai acesta expira și acum vine întrebarea mea, dacă am o amenda, trebuie sa o plătesc sau pot sa mi fac buletinul fără probleme
Îmi cer scuze dacă am postat în secțiunea greșită însă este prima data când folosesc acest forum. Mulțumesc frumos de atenție.
nu are legatura amenda cu buletinul